Polityka Prywatności Art-Moda

Szanowni Państwo!

Dnia 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej „RODO”).

ART-MODA Pracownia strojów historycznych i artystycznych przedstawia informację, z której dowie się Pani/Pan w jaki sposób przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe oraz jakie ma Pani/Pan związane z tym prawa.

Z uwagi na obowiązek stosowania przez Art-Moda Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych, z siedzibą w Rzeszowie ul. Mazurska 15/50 od 25 maja 2018 roku postanowień Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych informuję, że:

Kto jest administratorem Pani/Pana danych osobowych ?

Administratorem Pani/a danych osobowych jest Art-Moda Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych, z siedzibą w Rzeszowie ul. Mazurska 15/5, e-mail: artmoda.rzeszow@gmail.com.

Jak się z nami skontaktować, żeby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych?

W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę kontaktować się z Właścicielką firmy Joanną Sobuś, e-mail artmoda.rzeszow@gmail.com.

Jaki jest cel i podstawa prawna przetwarzania Pani/Pana danych osobowych przez Art-Moda

Dane będą przetwarzane w celu realizacji usług m.in. krawieckich, szkoleniowych oraz prowadzenia dokumentacji szkoleniowej i wymogów związanych z księgowością firmy na podstawie zgody, (art 6 RODO). Będą to m.in. imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, PESEL (w razie konieczności).

Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 pkt f RODO – prawnie uzasadnione interesy administratora, którymi są prowadzenie i rozwój działalności firmy, wzbogacenie oferty dla klientów, prezentacja usług oraz badanie i poprawa jakości.

Jakie kategorie danych spółka przetwarza?

Będą to dane niezbęde do przeprowadzenia zamówień krawieckich, szkoleń, kursów kroju i szycia oraz pozostałych usług firmy ART-MODA, m.in. imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail, PESEL (w razie konieczności)

Komu udostępniamy Pani/Pana dane osobowe?

Dane mogą być udostępniane firmie księgowej i firmom audytorskim w celu prawidłowej realizacji usług.

Jak długo będziemy przechowywać Pani/Pana dane osobowe?

Dane będą przechowywane tak długo długo, aż zgoda nie zostanie odwołana lub po wygaśnięciu okresu wynikającego z innych przepisów (np. rachunkowych).

Jakie Pani/Pan ma prawa?

Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie. Skorzystanie prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Skąd mamy Pani/Pana dane?

Otrzymaliśmy je od Pani/Pana w związku z zawarciem umowy/realizacją zamówienia pomiędzy Panią /Panem a firmaą Art-Moda.

Kontynuowanie korespondencji z firmą Art-Moda jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zasady