Dobrane ubranie

Nakładasz na siebie ubrania, które jeszcze parę dni temu widziałaś tylko oczami wyobraźni. Gładzisz dopracowane zaszewki i podziwiasz w lustrze jak szyte na miarę fatałaszki podkreślają twoją urodę. W nowym ubraniu czujesz się doskonale, jak w drugiej skórze.

Twoja garderoba to ekspresja twojego „ja”

Dopasowałaś ubranie do siebie. To nie tylko kwestia umiejętności poprawnego zdjęcia miary i wiedzy jak głębokie powinny być zaszewki. Uszycie ubrania zaczyna się w sercu. Zastanawiasz się, w czym będziesz dobrze wyglądać, a przede wszystkim, jak będziesz się czuć w takiej a nie innej spódnicy, sukience, bluzce, żakiecie, jakie widzisz oczami wyobraźni. Wiesz, że tu ci brakuje ciała, a tam masz go za dużo, że lubisz trzymać ręce w kieszeniach, albo czujesz się komfortowo, gdy jedwab gładzi twoja skórę… Twoja garderoba to ekspresja twojego „ja”. Możesz ją nosić, jako ozdobę, podkreślając swoje naturalne piękno i wzmacniając dobre strony swojego wyglądu. Możesz też dzięki konfekcji dobranej zgodnie ze swoją intencją kreować swój wizerunek, tworzyć obraz siebie.

Jakąkolwiek rolę miałoby spełniać dopasowane do ciebie ubranie będzie ono na pewno:

  • piękne,
  • miłe dla oka,
  • czułe w dotyku,
  • funkcjonalne.


Uszyjesz ubranie na swoją miarę

Modele piękna się zmieniają dyktowane trendami mody. Nawet nie do końca świadomie przyjmujesz trendy i uznajesz za piękne i właściwe do ubrania to, co jest dyktowane przez szeroko pojęty „świat mody” i biznes fashion, zapominając o tym jak wygląda twoje ciało, jakie są jego mocne i słabsze strony. Dobrze dopasowane i skrojone ubranie uwzględnia linie i płaszczyzny ciała. Zdejmując miarę jesteś pewna, że to ubranie uszyjesz na siebie, a nie będziesz dopasowywać się do standardowych wymiarów, które mniej lub bardziej do ciebie pasują. Własnoręczne szyjąc na swoją miarę jesteś w tej komfortowej sytuacji, że szyjesz ubranie skrojone na siebie, a co więcej na bieżąco możesz korygować swój projekt według swoich pomysłów. Szycie na miarę ma tę zaletę, że dopasowujesz cięcia, długości, linie kroju, a nawet ułożenie materiału, tak by korygowały lub podkreślały kształt twojej figury.

Na dobrane ubranie patrzysz jak na dzieło sztuki

Gdy wybierasz garderobę pojawiają się dwa pytania „Jak się w niej czuję?” i „Jak w niej wyglądam?”. Dobrane ubranie jest „miłe dla oka”. Z przyjemnością sama patrzysz na wdzianko, jakie „współgra” z twoim typem urody, karnacją, kolorem i stylem włosów. Intuicyjnie wiesz, czy pasują do ciebie wzory, kropki, kratki, czy gładki kolor. Z przyjemnością patrzą na ciebie również inni. Gra kolorów, wzorów, a także świateł na fakturze materiału wszystko to sprawia, że dobrze dobrane ubranie jest jak dzieło sztuki

Komfort dobranego ubrania

Tkanina dotyka ciebie. Przez ciało czujesz przyjemność lub mękę, w zależności od rodzaju materiałów, które go dotykają. Nie tylko odczucia psychiczne związane z odzieżą, ale również, a może przede wszystkim, to jak twoje ciało reaguje na tkaninę są podstawą wyboru ubrania. Pamiętaj o tym, wybierając materiał dla swojego wymarzonego ubrania, którego formę sobie wyobrażasz, a które zmaterializuje się właśnie przez taki a nie inny materiał. Właściwości materiałów włókienniczych od dawna stanowiły o ich wartości i zastosowaniu w biznesie odzieżowym.

W uszytym na miarę ubraniu, będzie ci wygodnie, swobodnie i zdrowo. W dopasowanej pod różnymi względami odzieży będziesz czuła się jak w drugiej skórze.

Uszyj na kursie kroju i szycia Art-Moda dobrane ubranie: http://art-moda.pl/szkolenia/kursy-kroju-i-szycia/