Firma RENA - Spółdzielnia Pracy Chronionej rekomenduje Art-MODA

Dziękujemy Firmie RENA - Spółdzielnia Pracy Chronionej z siedzibą w Rzeszowie za współpracę przy realizacji w 2016 roku szkolenia zawodowego o nazwie Kurs kroju, szycia i modelowania żakietu Rekomendacja

Firma RENA - Spółdzielnia Pracy Chronionej i z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Rejtana 10, podjęła współpracę z P. Joanną Sobuś reprezentującą firmę szkoleniową Art-Moda w zakresie przeprowadzenia kursu krawieckiego.

Szkolenie dla dwóch pracownic Spółdzielni RENA odbyło się w siedzibie firmy Art-Moda w Rzeszowie, wyposażonej w maszyny przemysłowe i niezbędne akcesoria krawieckie.

Termin szkolenia 23.11.2016 - 30.11.2016 - 36 godzin zegarowych.

Szkolenie o nazwie Kurs kroju szycia i modelowania żakietu zostało przeprowadzone w wymiarze 36 godzin zegarowych dla 2 osób w terminie 23.11.2016 - 30.11.2016 r.

Stwierdzamy, że współpraca z P. Joanną Sobuś spełniła nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i praktycznym. Potwierdzamy profesjonalną (popartą kierunkowym wykształceniem i długoletnią praktyką w zawodzie konstruktora odzieży) i rzetelną realizację zagadnienia. Kursantki wysoko oceniły program oraz poziom kursu, kompetencje trenerki oraz przydatność przygotowanych przez nią materiałów szkoleniowych. W związku z powyższym rekomendujemy usługi firmy Art-Moda Joanna Sobuś w zakresie prowadzenia tego typu szkoleń.

RENA - Spółdzielnia Pracy Chronionej z siedzibą w Rzeszowie

e