Fundacja Aktywizacja rekomenduje Art-Moda

Dziękujemy Fundacji Aktywizacja Oddział w w Rzeszowie za współpracę przy realizacji w 2014 roku szkolenia zawodowego z zakresu kroju i szycia dla jednej osoby z niepełnosprawnością.


List referencyjny dla Art-Moda wystawiony przez Fundację Aktywizacja Oddział w Rzeszowie:

List Referencyjny

Fundacja Aktywizacja Oddział w Rzeszowie zaświadcza, że firma Art-Moda Joanna Sobuś Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła dla Fundacji szkolenie zawodowe z zakresu kroju i szycia dla jednej osoby z niepełnosprawnością.

Szkolenie odbyło się w pracowni Art-Moda w Rzeszowie, Pl. Wolności 2/113 w dniach 13.10.2014 - 17.10.2014.

Szkolenie trwało 40 godzin i składało się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej.

Obie części pod względem merytorycznym zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dużym atutem trenera - p. Joanny Sobuś jest bogate, ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe oraz kierunkowe wykształcenie inżynierskie oraz pedagogiczne.

Kursantka wyraziła ogromne zadowolenie nabytymi umiejętnościami, czemu dała wyraz w ankiecie przeprowadzonej po ukończeniu szkolenia. Wyraziła również zamiar związania swojej przyszłości zawodowej z odzieżownictwem

.

Rekomendujemy firmę Art-Moda jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do realizowania szkoleń zawodowych przygotowujących przyszłych pracowników przemysłu odzieżowego.

Fundacja Aktywizacja, KRS 0000046694