Instytut Badawczo-Szkoleniowy Sp. z o.o. rekomenduje Art-Moda

Dziękujemy firmie "Instytut Badawczo-Szkoleniowy" Sp. z o.o z Olsztyna za współpracę przy realizacji w 2014 r. kursów kroju i szycia w Rudzie Różanieckiej i Nozdrzcu. Rekomendacje wystawione przez Instytut:

W imieniu "Instytutu Badawczo-Szkoleniowego" Sp. z o.o. zaświadczam, że Firma Art-Moda Joanna Sobuś Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych z siedzibą w Rzeszowie przeprowadziła dla naszej firmy dwa szkolenia zawodowe z zakresu kroju i szycia:

  • - w dniach 14.07.2014 r. - 25.07.2014 r. - Kurs "Krawcowa" - Ruda Różaniecka - 100 godzin dla 1 osoby,
  • - w dniach 29.07.2014 r. - 29.08.2014 r. - Kurs "Projektowanie i szycie ubrań z elementami kreowania wizerunku" - Nozdrzec - 200 godzin dla 3 osób.

    Szkolenia składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Obydwie części pod względem merytorycznym zostały przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie. Dużym atutem trenera - p. Joanny Sobuś jest bogate, ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe oraz kierunkowe wykształcenie inżynierskie i pedagogiczne. Kursantki wyraziły ogromne zadowolenie nabytymi umiejętnościami, czemu dały wyraz w ankietach ewaluacyjnych. Wyraziły również zamiar związania swojej przyszłości zawodowej z odzieżownictwem.

    Rekomendujemy firmę Art-Moda jako solidną, wiarygodną i w pełni przygotowaną do realizowania szkoleń zawodowych przygotowujących przyszłych pracowników przemysłu odzieżowego.

    "Instytut Badawczo-Szkoleniowego" Sp. z o.o. Olsztyn