Rekomendacje dla Art-Moda od firmy POLA S.C. za szkolenie do egzaminu czeladniczego

Dziękujemy firmie POLA S.C. z Gorlic za słowa uznania dotyczące poziomu szkolenia pracownika do egzaminu czeladniczego. Gratulujemy bardzo dobrego wyniku egzaminu i dużo satysfakcji z pracy zawodowej.

Kurs konstrukcji i modelowania odzieży - 120 godzin odbył się w pracowni Art-Moda w Rzeszowie i zawierał część teoretyczną i praktyczną w zakresie wymaganym do złożenia egzaminu czeladniczego w Izbie Rzemieślniczej.

List referencyjny

Serdeczne dziękujemy "ART-MODA" Joanna Sobuś Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych za przeprowadzenie Kursu Konstrukcji i Modelowania Odzieży w dniach 16-28.08.2021 r.

Kurs został przeprowadzony z najwyższą starannością i zgodnie z najwyższymi standardami. Wiedza, przygotowanie merytoryczne, praktyczne oraz profesjonalizm trenerki sprawiły, że był to jeden z najlepszych kursów, w jakich nasza pracownica brała udział. Dzięki odpowiedniemu programowi kursu złożyła egzamin czeladniczy w zawodzie krawca bardzo dobrym wynikiem.

Polecamy i rekomendujemy również kursy na wyższych poziomach zaawansowania, z których będziemy na pewno korzystać w przyszłości.

Pola spółki cywilna Damian Polański, Andrzej Polański
ul. Krakowska 76
38-300 Gorlice