SilkArs Sp. z o.o. rekomenduje Art-Moda

Dziękujemy Firmie SilkArs sp. z o.o. za współpracę przy realizacji w 2018 roku szkoleń:

  • Konfekcjonowanie jedwabiu naturalnego na przykładzie bluzki damskiej,
  • Kurs krawiecki - konstrukcji odzieży,
  • Kurs kroju i szycia.

Referencje

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z P.Joanną Sobuś reprezentującą firmę Art-Moda Pracownia Strojów Historycznych i Artystycznych w Rzeszowie.

W ostatnim czasie pracownice firmy SILKARS Sp. z o.o. odbyły w siedzibie firmy w Ropczycach cykl szkoleń zawodowych realizowanych przez firmę szkoleniową Art-Moda.

Zrealizowano następujące szkolenia:

1. "Konfekcjonowanie jedwabiu naturalnego na przykładzie bluzki damskiej". Szkolenie zostało przeprowadzone w wymiarze 50 godzin dydaktycznych dla 4 osób. Termin realizacji: 08-12.10.2018 r. (5 dni).

2. "Kurs krawiecki - konstrukcji odzieży" w wymiarze 60 godzin dydaktycznych - dla 2 osób. Termin realizacji: 22 - 31.10.2018 r. (8 dni).

3. "Kurs kroju i szycie" w wymiarze 100 godzin dydaktycznych dla 3 osób. Termin realizacji: 14 - 30.11.2018 r. (13 dni).

Szkolenia oceniamy jako rzetelne i profesjonalne. Trenerka P. Joanna Sobuś wyróżniała się kompleksową wiedzą w zakresie omawianych zagadnień, w sposób przystępny i zrozumiały, poparty wieloma przykładami, przekazywała trudne tematy z zakresu konstrukcji, modelowania i konfekcjonowania odzieży

.

Wysoka efektywność zajęć, profesjonalizm i przygotowanie merytoryczne trenerki miały wpływ na istotne podniesienie kompetencji zawodowych uczestniczek szkolenia.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi firmy Art-Moda Joanna Sobuś, jako kompetentnego partnera w realizacji szkoleń zawodowych. SilkArs Sp. z o.o.